Rune Jansson pastell

Rune Jansson pastell
Rune Jansson pastell
Rune Jansson pastell
Rune Jansson pastell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): kustbild, signerad och daterad Rune Jansson 1961, pastell, 23x32 cm

552941

2018-06-16