Gustav Arne Oljemålning

Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Kustmotiv, olja på duk, signerad G Arne, daterad 58, ca 55x71 cm

552981

2018-06-30