Pär Siegård Oljemåning
2018-06-30
552983
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): "Solsickor", signerad Pär Siegård, olja på pannp, ca 48x38 cm