Helene Herslow oljemålning

Helene Herslow oljemålning
Helene Herslow oljemålning
Helene Herslow oljemålning
Helene Herslow oljemålning
Helene Herslow oljemålning
Helene Herslow oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELENE HERSLOW (1875-1944): Interiör, signerad Helene Herslow, olja på duk, ca 73x60 cm

552986

2018-06-16