Edvard Wallenqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986): Det stora trädet, signerad Wallenqvist, olja på pannå, ca 65x49 cm

Hål i pannåns marginale efter uppfästning

552988

2018-06-16