Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EDVARD WALLENQVIST (1894-1986): Det stora trädet, signerad Wallenqvist, olja på pannå, ca 65x49 cm
Hål i pannåns marginale efter uppfästning
552988
2018-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här