Sängbord från 1950-talet

Sängbord från 1950-talet
Sängbord från 1950-talet
Sängbord från 1950-talet
Sängbord från 1950-talet
Sängbord från 1950-talet
Sängbord från 1950-talet

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par snarlika, 1950-tal, fanerade med mahogny, vardera med en låda och hylla, draghandtag av mässing, höjd ca 55, längd ca 44, djup ca 33 cm

Bruksslitage, ett något blekt

552989

2018-06-16