Vilfåtölj Fenix från Dux
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAM LARSSON, vilfåtölj, "Fenix", Dux 1980-tal, stomme av förkromat stålrör, dyna klädd i brun- och svartmönstrad textil, dynan märkt DUX, sitthöjd ca 42 cm, längd ca 160 cm
Slitage, ställvis hårt med mindre hål på armstöd
553001
2018-06-17