Vilfåtölj Fenix från Dux

Vilfåtölj Fenix från Dux
Vilfåtölj Fenix från Dux
Vilfåtölj Fenix från Dux
Vilfåtölj Fenix från Dux
Vilfåtölj Fenix från Dux
Vilfåtölj Fenix från Dux
Vilfåtölj Fenix från Dux
Vilfåtölj Fenix från Dux

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SAM LARSSON, vilfåtölj, "Fenix", Dux 1980-tal, stomme av förkromat stålrör, dyna klädd i brun- och svartmönstrad textil, dynan märkt DUX, sitthöjd ca 42 cm, längd ca 160 cm

Slitage, ställvis hårt med mindre hål på armstöd

553001

2018-06-17