Hans-Agne Jakobsson golvlampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd 1960-tal, vitlackerad metallstomme, skärm av plisserat tyg, foten undertill märkt HANS AGNE JAKOBSSON AB MARKARYD, höjd ca 141 cm
Foten med repor och enstaka buckla, skärmens foder skadat
553003
2018-06-17