Axel Larsson skåp

Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp
Axel Larsson skåp

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

AXEL LARSSON, skåp, omkring 1900-talets mitt, mahogny, fasettslipat dörrpar samt 3 lådor, benavslutning med hylsor i mässing, stämplat SMB, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, höjd ca 135, 110 x 45 cm

Bruksslitage, enstaka mindre skada

553006

2018-06-17