Axel Larsson skåp
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
AXEL LARSSON, skåp, omkring 1900-talets mitt, mahogny, fasettslipat dörrpar samt 3 lådor, benavslutning med hylsor i mässing, stämplat SMB, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, höjd ca 135, 110 x 45 cm
Bruksslitage, enstaka mindre skada
553006
2018-06-17