Matgrupp, Karl Andersson & Söner

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, massiv björk, bestående av slagbord med 2 klaffar samt 4 stolar, etikettmärkta, bordshöjd ca 73, 75,5-168 x 80 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, märken

553009

2018-06-17