Matgrupp, Karl Andersson & Söner
Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, massiv björk, bestående av slagbord med 2 klaffar samt 4 stolar, etikettmärkta, bordshöjd ca 73, 75,5-168 x 80 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, märken
553009
2018-06-17