Pembroke table

Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD med klaffar, s.k. Pembroke table, England, omkring 1800, massiv mahogny, lådinredning i ek, draghandtag i mässing, höjd 72, 85x101 cm

Ytslitage, smärre repor

553014

2018-06-16