Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFGRUPP, 2 dlr, Dux, 1900-talets mitt, lösa stoppade plymåer, soffa, höjd ca 66, bredd 225 cm, fåtölj bredd 85 cm
Ben med märken, mindre bruksslitage
553022
2018-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här