Soffa samt fåtölj Dux

Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux
Soffa samt fåtölj Dux

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFGRUPP, 2 dlr, Dux, 1900-talets mitt, lösa stoppade plymåer, soffa, höjd ca 66, bredd 225 cm, fåtölj bredd 85 cm

Ben med märken, mindre bruksslitage

553022

2018-06-16