Bordsspegel Karl Johan

Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, dragknoppar i ben, höjd ca 47, 47x17 cm

Smärre ytskador

553028

2018-06-17