Rakspegel 1800-talets slut
2018-06-17
553038
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAKSPEGEL, 1800-talets slut, fanerad i valnöt, lådor i sargen, höj och sänkbar spegel, höjd 175, 48x38 cm
Skiva med spricka