Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

PIANOPALL, 1900-talets första hälft, delvis fanerad med valnöt, invändigt med förvaring, höjd ca 56, 100x30 cm

Slitage, repor, enskat dekordelar saknas

553042

2018-06-17