Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
PIANOPALL, 1900-talets första hälft, delvis fanerad med valnöt, invändigt med förvaring, höjd ca 56, 100x30 cm
Slitage, repor, enskat dekordelar saknas
553042
2018-06-17