Gerhard Karlmark originallitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERHARD KARLMARK (1905-1976): Kvinnor i syateljé, signerad och daterad Karlmark -64, färglitografi, ca 36x49 cm

553108

2018-06-16