Bruno Mathsson & Piet Hein Superellips

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, fanerat i björk, 6 förkromade spännben i metall, etikettmärkt "Bruno Mathsson International", höjd ca 70,5 cm, skivans mått 276x124 cm

Bruksslitage, repor, märken, mindre fanéringsskador

553126

2018-06-17