Bruno Mathsson & Piet Hein Superellips
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, fanerat i björk, 6 förkromade spännben i metall, etikettmärkt "Bruno Mathsson International", höjd ca 70,5 cm, skivans mått 276x124 cm
Bruksslitage, repor, märken, mindre fanéringsskador
553126
2018-06-17