Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med frukter, 1700/1800-tal, bär texten "inve & pinxi" i nedre vänstra hörnet, målningen är sannolikt förkortad, samtida ram, olja på pannå, ca 43x34 cm

Fogspricka med förstärkning på baksidan, krackelyr, mindre skrapmärken, retuscher

553147

2018-06-17