Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med frukter, 1700/1800-tal, bär texten "inve & pinxi" i nedre vänstra hörnet, målningen är sannolikt förkortad, samtida ram, olja på pannå, ca 43x34 cm
Fogspricka med förstärkning på baksidan, krackelyr, mindre skrapmärken, retuscher
553147
2018-06-17