Damskrivbord nyrenässans

Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, bronserat beslag, svarvade ben, höjd ca 102 (76), 106x56 cm

Lås saknas, nyckel saknas, skador, ytslitage, krönet med borrat hål

553149

2018-06-17