Damskrivbord nyrenässans
Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, bronserat beslag, svarvade ben, höjd ca 102 (76), 106x56 cm
Lås saknas, nyckel saknas, skador, ytslitage, krönet med borrat hål
553149
2018-06-17