Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KUBERA, förgylld brons, sent 1900-tal, Nepal, föreställande "Rikedomens Gud" som håller en mungo i sin vänstra hand, höjd ca 33 cm
Lös tapp medföljer
553152
2018-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här