Kubera brons

Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons
Kubera brons

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KUBERA, förgylld brons, sent 1900-tal, Nepal, föreställande "Rikedomens Gud" som håller en mungo i sin vänstra hand, höjd ca 33 cm

Lös tapp medföljer

553152

2018-06-20