Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BORD, rokokostil, omkring 1900, fanérat i valnöt med bronsbeslag, glasskiva, höjd ca 60, 112x62 cm
Smärre slitage, repor och fläckar, nagg på glasskivan
553153
2018-06-17