Puff, 1930-tal

Puff, 1930-tal
Puff, 1930-tal
Puff, 1930-tal
Puff, 1930-tal
Puff, 1930-tal
Puff, 1930-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

PUFF, 1930-tal, klädd i ljusgrön tyg, höjd 40, diameter 95 cm

Slitage

553164

2018-09-03