Slaglåsgevär 1800-tal
Valmis
2018-06-17
553184
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, ändrat från flintlås, pipa med oktagonalt kammarstycke, helstock i lövträ, längd ca 125 cm
Slitage, rost, kompletterad med skruv, skadad nippel