Armring Broscher 3 st Ring silver emalj glas
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARMRING, BROSCHER, 3 st, RING, silver varav armring samt broscher med emaljdekor, 2 broscher stämplade Aksel Holmsen, Norge, längd ca 23,5-55,5 mm, ring med fantasislipat gröntonat glas, ringstorlek ca 16 mm, totalvikt ca 29,6 g
Bruksslitage, armring med emaljskador
553186
2018-06-17