Karl Mårtens Sommar

Karl Mårtens Sommar
Karl Mårtens Sommar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), rödhake, sigillstämplad, signerad och numrerad PT, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 43 x 32 cm

553226

2018-07-04