Karl Mårtens rödhake

Karl Mårtens rödhake
Karl Mårtens rödhake

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), rödhake, sigillstämplad, signerad och numrerad HC XVI/XXV, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 43 x 32 cm

553227

2018-06-29