Klubbat för:
4 600 SEK
2 500 SEK
SLAGBORD, 1800-talets början, allmoge, furu, låda i sargen, höjd ca 61cm, 83,5x49, tot längd 152 cm, vardera slag 54 cm.
Slitage, åldersrelaterat. Låspinnar saknas. Skiva med spricka.
553265
2018-06-27