Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
HJÖRDIS LINDBERG (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad Hjördis Lindblad -50, olja på duk, ca 50x62 cm
Zustandsbeschreibung
553266
2018-06-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner