Hjördis Lindberg oljemålning

Hjördis Lindberg oljemålning
Hjördis Lindberg oljemålning
Hjördis Lindberg oljemålning
Hjördis Lindberg oljemålning
Hjördis Lindberg oljemålning
Hjördis Lindberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

HJÖRDIS LINDBERG (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad Hjördis Lindblad -50, olja på duk, ca 50x62 cm

Zustandsbeschreibung

553266

2018-06-20