Gert Malmström 18 k vitguld smaragder diamanter
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERT MALMSTRÖM, ring, 18 k vitguld, fasettslipade smaragder samt åttkantslipade diamanter totalt ca 0,12 ct, stämplad Ädelsmide Klang & Malmström, Karlshamn 1967, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 7 g
Bruksslitage
553287
2018-06-26