Knut Ljungberg oljemålning

Knut Ljungberg oljemålning
Knut Ljungberg oljemålning
Knut Ljungberg oljemålning
Knut Ljungberg oljemålning
Knut Ljungberg oljemålning
Knut Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT LJUNGBERG (1911-1973): Hus vid vattendrag, signerad Knut Ljungberg, olja på duk, ca 37x58 cm

553293

2018-06-20