Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, porslin, i form av urna fylld med frukt, förgylld träsockel, höjd inklusive lampsockel ca 59
Nagg, beläggning av nikotin
553296
2018-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här