Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, 3 st, gips, signerad och daterad KG Lindholm -64 och en signerad Gustaf Sandberg, Lilly Klange, höjd ca 28/ 34/ 42 cm
Lagning (Lilly Klange)
553302
2018-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här