Skulpturer gips

Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips
Skulpturer gips

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 3 st, gips, signerad och daterad KG Lindholm -64 och en signerad Gustaf Sandberg, Lilly Klange, höjd ca 28/ 34/ 42 cm

Lagning (Lilly Klange)

553302

2018-06-20