Hans Fritzdorf

Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS FRITZDORF (1927-1990): ´´Nordafrikans statsbild´´, monogramsignerad HF och daterad á tergo1958, olja på duk, ca 37x67 cm

Krackeleringar

553318

2018-06-20