Gustaf Cederström oljemålning

Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning
Gustaf Cederström oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

GUSTAF CEDERSTRÖM (1845-1933): Scen som troligen föreställer Heliga Birgitta inför påven Urban V, monogramsignerad samt daterad 96, 30x46 cm

553331

2018-06-20