Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
GUSTAF CEDERSTRÖM (1845-1933): Scen som troligen föreställer Heliga Birgitta inför påven Urban V, monogramsignerad samt daterad 96, 30x46 cm
553331
2018-06-20