Matservis Wedgwood 1800-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
MATSERVIS, 1800-talets början, flintgods, Wedgwood, 93 delar bestående av: 52 mattallrikar, 36 djupa tallrikar, 2 assietter, 2 karotter med lock, 1 såsterrin med fat, grön bård, dekor av blommor
Omfattande slitage, sprickor, nagg
553334
2018-06-20