Miniatyrporträtt 5 st
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRPORTRÄTT, 5 st, 1900-talets början-mitt, bemålade tryck, bl.a. föreställande Mrs Sarah Siddons efter Tomas Gainsborough, samt "Lady Hamilton as Bacchante" efter George Romney, delvis signerade, ramstorlek 11-7,5-10 cm
553361
2018-06-20