Mick Rock The rise of David Bowie
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000 SEK
MICK ROCK (England, född 1949): "The Rise of David Bowie, 1972-1973", bok, Taschen Limited Edition, hårt omslag med 3 utvikningsblad, omslag med lins-tryck, omslutande box 31,5 x 44 cm, 310 sidor, signerad och daterad av Mick Rock och David Bowie, 2015, edition1057/1772, edition 1772+240AP, i originalemballage, ej öppnad
553362
2018-06-20