Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLOF SANDAHL, färglitografi, signerad, numrerad och daterad Olof Sandhal -69 26/90, bildstorlek ca 55 x 71 cm
Ej examinerad ur ram
553370
2018-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här