Olof Sandahl

Olof Sandahl
Olof Sandahl

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

OLOF SANDAHL, färglitografi, signerad, numrerad och daterad Olof Sandhal -69 26/90, bildstorlek ca 55 x 71 cm

Ej examinerad ur ram

553370

2018-06-20