Nils Skum Samer på fjället

Nils Skum Samer på fjället
Nils Skum Samer på fjället
Nils Skum Samer på fjället
Nils Skum Samer på fjället

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar i hägn, signerad samt daterad NN Skum 1903, blandteknik (blyerts och krita), ca 25,5x35 cm

553383

2018-06-20