Vägglampor EWÅ Värnamo
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 2+1, 1900-talets andra hälft, EWÅ, Värnamo, mässing, svängbara, med beige/vita lampskärmar, total längd från vägg med skärm ca 55-57 cm
Lampskärmar med skador, ej funktionstestade
553391
2018-06-20