Eugen Persson oljemålning

Eugen Persson oljemålning
Eugen Persson oljemålning
Eugen Persson oljemålning
Eugen Persson oljemålning
Eugen Persson oljemålning
Eugen Persson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EUGEN PERSSON (1892-1978): Blomsterstilleben, signerad Eugen Persson, olja på pannå, ca 62x45 cm

Zustandsbeschreibung

553401

2018-06-20