Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EUGEN PERSSON (1892-1978): Blomsterstilleben, signerad Eugen Persson, olja på pannå, ca 62x45 cm
Zustandsbeschreibung
553401
2018-06-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner