Grind 1930-tal

Grind 1930-tal
Grind 1930-tal
Grind 1930-tal
Grind 1930-tal
Grind 1930-tal
Grind 1930-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GRIND, 2 dlr, smide med tillhörande grindstolpar, 1930-tal, höjd ca 115x105 cm

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt uthomhusslitage

553413

2018-06-20