Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GRIND, 2 dlr, smide med tillhörande grindstolpar, 1930-tal, höjd ca 115x105 cm
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt uthomhusslitage
553413
2018-06-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner