Sjölinder Snickeri skrivbord
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SJÖLINDER SNICKERI, skrivbord, 1990-tal, mahogny samt lövträ på förkromade metallben, öppningsbar klaff med bakomliggande skrivinredning, skrivskiva med infällt läder, märkt Jan Sjölinder, höjd ca 93 cm, 140x89 cm
Slitage, repor, fläckar, märken
553416
2018-06-20