Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Noe et la Licorne", signerad "Madeleine Pyk" och numrerad "131/200", färglitografi, bildmått ca 23x30 cm
553429
2018-06-20