Ljuskrona blandstil 1800-tal

Ljuskrona blandstil 1800-tal
Ljuskrona blandstil 1800-tal
Ljuskrona blandstil 1800-tal
Ljuskrona blandstil 1800-tal
Ljuskrona blandstil 1800-tal
Ljuskrona blandstil 1800-tal
Ljuskrona blandstil 1800-tal
Ljuskrona blandstil 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, blandstil/ Louis XV-stil, för 12 ljus, förgylld stomme, diameter ca 68, höjd ca 90 cm

Sannolikt renoverad, prismor saknas

553439

2018-06-25