Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets slut, blandstil/ Louis XV-stil, för 12 ljus, förgylld stomme, diameter ca 68, höjd ca 90 cm
Sannolikt renoverad, prismor saknas
553439
2018-06-25