Per Gunnar Thelander litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): ´´Introus I´´, signerad, numrerad 17/20, etsning, 49x70 cm

553445

2018-06-20