Herrfickur med kvartsrepetition i 18 k guld

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, omkring 1800, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, spindelgång, kvartsrepetition, boetten märk under klangskål CPMD, boettnr. 4097, diameter 51,8 mm, vikt ca 94,1 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavelpelare av, skador och slitage

553453

2018-06-20