Herrfickur med kvartsrepetition i 18 k guld
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FICKUR, 18 k guld, omkring 1800, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, spindelgång, kvartsrepetition, boetten märk under klangskål CPMD, boettnr. 4097, diameter 51,8 mm, vikt ca 94,1 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavelpelare av, skador och slitage
553453
2018-06-20